Psycholog, psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Pododdziale Psychiatrii Psychodynamicznej, Oddziale Leczenia Zaburzeń Psychotycznych oraz Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie.  Doświadczenie poszerzała również w 5. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie na Oddziale Medycyny Paliatywnej, Krakowskim Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w szpitalu św. Rafała oraz Zakładzie Karnym dla recydywistów penitencjarnych w Wadowicach. Zajmuje się również współpracą z osobami chorymi psychiczne oraz somatycznie w obszarze usług DPS.

W ramach psychoterapii indywidualnej w nurcie psychodynamicznym podejmuje pracę z osobami w okresie adolescencji, jaki i dorosłymi. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.