Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2002 r. pracuje jako psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Ukończyła całościowe szkolenie systemowo-psychodynamiczne (psychoterapia zintegrowana) w CM UJ, atestowne przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin PTP oraz Studium Psychoterapii Uzależnień w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie (Certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, Certyfikat nr 1799).

Swoje doświadczenie wykorzystuje pracując w Poradni Leczenia Uzależnień Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w prywatnej praktyce.

Jest członkiem Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP. Systematycznie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach naukowych. Współpracując z licznymi ośrodkami terapeutycznymi zdobyła doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i grupowej.
Obszar jej zainteresowań i praktyki klinicznej obejmuje: psychoterapię pacjentów uzależnionych (zarówno osób dorosłych jak i dzieci oraz młodzieży), pracę z rodzinami osób uzależnionych, terapię par, terapię zaburzeń nastroju, a także pracę z osobami w kryzysie.

Praktykę psychoterapeutyczną prowadzi pod stałą superwizją.

Prywatnie lubi spędzać czas z rodziną i podróżować. Miłośniczka jazdy konnej, tańca i narciarstwa alpejskiego